Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), за підтримки проекту FORBIZ, обговорило з громадкістю та експертами Стратегію розвитку Малого і Середнього Підприємництва (МСП) 2020

Компанія “Гідулян” прийняла участь в обговоренні проекту Стратегії. Малі та середні підприємства (МСП) є рушійною силою і основою європейської економіки; вони мають вирішальне значення у створенні стійких робочих місць, що призведе до зростання і процвітання. Хоча в Україні частина МСП дорівнює 99,9% усіх зареєстрованих підприємств в країні, є обмежені можливості для зростання і конкурентоспроможності. Всі зацікавлені сторони, які брали участь визнають, що положення малих і середніх підприємств в економіці вимагає негайного і швидкого поліпшення. Тільки шляхом забезпечення сектора МСП можливостями реалізувати свій потенціал, країна може йти шляхом до сталого і інклюзивного економічного зростання.

Щоб відзначити запуск всеосяжної і життєздатної Стратегії розвитку МСП 2020, яка буде служити в якості дорожньої карти до поліпшення бізнес-середовища, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) приступило до проведення консультацій із зацікавленими сторонами 17 листопада 2016 року. Розробка Стратегії спирається на спільний підхід і залучення бізнес-спільноти на широкій основі.

Розробка Стратегії підтримується проектом FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business. Консультації з зацікавленими сторонами 17 листопада були початі першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим і Томасом Фреллесеном – тимчасовим повіреним у справах Представництва Європейського Союзу в Україні.

Важливо підкреслити, що бізнес-консультації вперше стали невід’ємною частиною процесу розробки Стратегії розвитку Малого і Середнього Підприємництва.

Консультаціями з зацікавленими сторонами 17 листопада стартує ряд консультаційних заходів, які відбуватимуться з листопада 2016 року по січень 2017 року, і це лежить в основі розробки Стратегії розвитку Малого і Середнього Підприємництва  2020 в Україні.

Використовувались матеріали Єврокомісії.

Tags